Program Królów – twój sojusznik w walce o wytrwanie w postanowieniach noworocznych

Pamiętacie jeszcze swoje postanowienia noworoczne 2017???
Ile z nich udało Wam się wcielić w życie? Czy coś z nich jeszcze pozostało?
Już czas na nowe postanowienia ma rok 2018
Wg Agencji Informacyjnej Polacy na potęgę przygotowują postanowienia noworoczne. Wg raportu TNS OBOP, niemal co drugi Polak przygotowywał listę z postanowieniami na 2018 rok.
Niestety, wytrwać w nich udaje się zaledwie co dwudziestej osobie. Jak się z pewnością domyślacie, najczęstszym naszym postanowieniem jest zrzucenie zbędnych kilogramów oraz rezygnacja z palenia czy picia alkoholu.
Przeprowadzone zostały też badania , na której internauci subiektywnie oceniają, które z postanowień są dla nich priorytetem i do czego starają się dążyć wraz z rozpoczynającym się rokiem. I choć ranking ten dla instytucji badawczych nie ma żadnego znaczenia i nie można go traktować na poważnie, to w pewien prosty sposób odzwierciedla on pragnienia wielu z nas.
Na dzień dzisiejszy przykładowo,  w pierwszej siódemce postanowień internautów znajduje się:
▪ zacząć ćwiczyć i ograniczyć słodycze
▪ być szczęśliwym
▪ żyć pełnią życia
▪ schudnąć
▪ być lepiej zorganizowanym
▪ nie użalać się nad sobą
▪ nie odkładać wszystkiego na jutro,
Jak widać, brak tu pobożnych życzeń dotyczących finansów czy wielkiej chęci zwiększania ilości dóbr materialnych. Nasze pragnienia krążą raczej wokół zadowolenia z własnego wyglądu i czerpania z życia tego co najlepsze. Paradoksalnie, chcąc nie chcąc traktować tematu postanowień noworocznych bardzo serio, aż ciśnie mi się na myśl, że właśnie te przytoczone powyżej stanowią w dużej mierze bazę Programu Królów, którego myślą przewodnią jest dobrze żyć , to znaczy zdrowo, z uśmiechem i z jak najmniejszą ilością stresu.
„W postanowieniu powinien być pewien program na to, co będzie po dwóch, trzech i pięciu miesiącach. Jak się wzmacniać, w jaki sposób szukać sojuszników tych zmian. A to jest coś, nad czym warto pomyśleć również i po tej decyzji, nie tylko przed”.
Zatem, nie czekajcie! Jesteśmy otwarci, by wspierać Was w postanowieniach i dać im szansę, by stały się realne. Na efekty nie będziecie musieli długo czekać.
 Eksperci Programu Królów

 

This entry was posted in 01. Jak i kiedy rozpocząć, 10. Ciekawostki. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>