Radosław Król – o mnie

Podsumowanie zawodowe:

Specjalizuję się w obszarze zdrowego stylu życia – zrównoważonego odżywiania i dietoterapii. Stawiam na rozwój osobisty. Dużą satysfakcję sprawia mi dzielenie się moją wiedzą z innymi i inspirowanie oraz czerpanie inspiracji z kontaktów z ludźmi. Odżywianie to bowiem dużo więcej niż tylko dostarczanie pokarmu organizmowi – to sztuka wyboru jak chcę się dziś czuć i jutro wyglądać.

Jedną z moich pasji zawodowych jest poznawanie, opracowywanie i udoskonalanie receptur i zdrowych programów żywieniowych, w oparciu o wartościowe produkty i nowe smaki. Realizuję się również w dziedzinie dietoterapii.

Moją wiedzę i ponad 10-letnie doświadczenie w tematach zdrowia i zdrowego odżywiania, wykorzystuję w pracy z Klientami – tworząc indywidualne programy żywieniowe wspierające ich w odzyskaniu i zachowaniu zdrowia, młodości i urody.

Moja praca jest jednocześnie moją pasją, wyzwaniem i powołaniem.

“Życie naprawdę może być łatwiejsze, ciekawsze i zdrowsze. Możesz ważyć tyle, ile chcesz. I możesz wyglądać tak, jak sobie wymarzysz. To bardzo proste: wystarczy, że nabierzesz dobrych nawyków!

Serdecznie zapraszam do lektury.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>