Tak, to jest możliwe!

Schudnąć 14-20 kg w trzy i pół miesiąca?! Tak! 

Przez ponad 20 ostatnich lat udowadniamy, że to jest możliwe. Jak to działa? Przejdźmy do zagadnienia.

plan_program_krolow

Program Królów zakłada w takim przypadku okres redukcji masy ciała ok. 14 tygodni. W tym czasie, przestrzegając zasad, jesteś w stanie zgubić ok. 1 – 1,5 kg tygodniowo. Oczywiście, to ile chcesz schudnąć zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.  Jeśli chcesz powalczyć przykładowo z 5 „nadprogramowymi” kilogramami, proces ten będzie trwał krócej (stosując zasady poszczególnych tygodni Programu Żywienia). Jeżeli borykasz się z większą nadwagą, czas ten będzie trzeba wydłużyć. Nie musisz się obawiać, będzie to odchudzanie zdrowe i bezpieczne. Moje własne doświadczenia oraz pozyskiwane z każdą kolejną osobą, wciąż potwierdzają efekty końcowe na poziomie, o którym wspomnieliśmy powyżej.

I w tym miejscu zapewne masz przed oczyma wizję wielotygodniowej głodówki i mnóstwa wyrzeczeń. Nic bardziej mylnego! Żywiąc się wg naszego Programu, nie musisz obawiać się ograniczania ilości jedzenia, liczenia kalorii czy pożegnania się ze smacznymi potrawami na rzecz tych, które w smaku podobne są zupełnie do niczego. Wystarczy CHCIEĆ SCHUDNĄĆ – tak faktycznie jest. Pomożemy Ci w tym i zanim się zorientujesz, minie pierwszy tydzień, który być może jest najtrudniejszy, ale zarazem kluczowy dla Twojego zdrowia i procesu utraty masy ciała. Póżniej będzie coraz lepiej. Dla ułatwienia, cały Program rozpisaliśmy w tzw. 15 Poradnikach Żywienia Programu Królów, które mają za zadanie wskazywać listę dozwolonych i zabronionych produktów oraz tych,  które możesz jeść do woli.
Produkty nieuwzględnione są zabronione!
Im więcej będziesz jeść zalecanych produktów, tym lepiej – szybciej będziesz chudnąć!!!  Nie ma mowy o głodowaniu!  Przechodząc na zalecane przez nas żywienie (zmieniając nawyki żywieniowe), będziemy razem zmierzać do celu, jakim jest pozbycie się zbędnej zawartości tkanki tłuszczowej zmagazynowanej w Twoim ciele. Jeśli masz wątpliwości i nie wierzysz w efekty które gwarantujemy, przetestuj skuteczność Programu Królów inwestując 14 dni w jedzenie, które zalecamy. Jesteśmy pewni że uzyskany wynik mocno Ciebie zmotywuje i zachęci do kontynuowania pracy nad sobą oraz do dalszej współpracy z nami i Programem Królów.

This entry was posted in 01. Jak i kiedy rozpocząć, 02. Zalecenia Programu Królów, Zdrowie. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>