Strona główna Program Królów
  • 2 Studio Zdrowia to:
    sieć wyspecjalizowanych gabinetów
  • 3 Studio Zdrowia to:
    Program Królów – skuteczność potwierdzona w praktyce
  • 3 <Studio Zdrowia to:
    Radosław Król twórca Programu Królów - ekspert w dziedzinie zrównoważonego odżywiania i dietoterapii
  •  
Z usług gabinetów Studio Zdrowia w okresie naszej 10-letniej działalności skorzystało ponad 50.000 osób.

 
Dorosły z nadwagą
Jeżeli dotychczasowe ubogokaloryczne, monotonne i głodzące Twój organizm diety nie przyniosły rezultatu, zastosuj autorski program żywieniowy stworzony w szczególności dla osób,  które lubią dużo i smacznie zjeść.
czytaj więcej…
 
Jędrne ciało kontra celullit
Problem cellulitu dotyczy 70% kobiet i zaledwie kilku procent mężczyzn. Jest to tkanka tłuszczowa, w której nastąpiła zła przemiana materii i zgromadziła się większa niż normalnie ilość toksyn.
czytaj więcej…
 
Alternatywa dla fitness
Ruch - to życie, a każda forma ruchu sprzyja rewitalizacji naszego organizmu. Jeżeli natomiast z powodu nadmiaru zajęć masz zbyt mało czasu - doskonałą alternatywą jest polecany przez nas godzinny masaż na urządzeniu medycznym Rolletic.
czytaj więcej…
 
Sportowiec
Niezależnie od tego, czy jesteś aktywnym regularnie ćwiczącym sportowcem, czy po prostu lubisz aktywnie spędzać czas, powinieneś zwracać uwagę na prawidłowe odżywianie, by wspomóc i w 100% wykorzystać możliwości Twojego organizmu.
czytaj więcej…
 
Dla ludzi biznesu
To szczególna propozycja dla wielu naszych klientów pracujących w systemie nienormowanym i spędzających większość dnia w firmie lub na spotkaniach służbowych.
czytaj więcej…
 
Przyszli rodzice
Decyzja o zajściu w ciąże powinna łączyć się ze świadomą decyzją o zmianie swojego odżywiania, konieczności oczyszczania i wzmocnienia własnego organizmu. Dotyczy to w równym stopniu zarówno matki jak i ojca przyszłego malucha.
czytaj więcej…
 
Dziecko z nadwagą
 
Coraz mniejsza aktywność fizyczna, połączona z wysokokaloryczną dietą, wszechobecne fast foody, złe nawyki żywieniowe to tylko niektóre przyczyny nadwagi i otyłości u dzieci.
czytaj więcej…
 
Aktywny senior

Lepiej zapobiegać niż leczyć – mówi stare powiedzenie. U podstaw każdego programu leży zapobieganie chorobom. W przypadku programu dla seniorów jest ono dodatkowo połączone z dostarczenie sporej porcji witalności.
czytaj więcej…
 
Jeżeli nie znalazłeś programu dla siebie skontaktuj się z naszym specjalistą.
 


                                                        
Studio Zdrowia 2011 | Wszystkie prawa zastrzeżone  |  Regulamin strony Agencja Reklamowa